Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Działka budowlana w Podańsku

na SPRZEDAŻ

130.000 zł
130 PLN/m2
1000 m2

PODAŃSKO

Działka budowlana położona na obrzeżach wsi Podańsko przy ul. Poprzecznej , objęta planem zagospodarowania przestrzennego. W pobliżu działki wodociąg, kanalizy na chwile obecną brak (pozostaje własny szczelny zbiornik bezodpływowy do czasu jej wybudowania). Działka usytuowana w tzw drugiej linii zabudowy , oddalona ledwie 30 m od drogi gminnej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości frontu 31 m i w głębi 35 m.
Z oddali widać całą wieś. Położenie działki w pobliżu lasu, w znacznej odległości od zwartej zabudowy wsi decyduje o jej atrakcyjności pod względem zamieszkania pod Goleniowem. Działka położona na nowo budującym się osiedlu domów jednorodzinnych. Bardzo dobra komunikacja do miasta i niewielka odległość- tylko 4 km, a także niewygórowana cena przeważa o atrakcyjności tej oferty na rynku działek pod miastem. Do miejscowości dochodzi komunikacja podmiejska, ścieżka rowerowa wiodąca do Goleniowa.
Podańsko, to stara średniowieczna wieś, która na dzień dzisiejszy wyróżnia się niewysoką , nowoczesną zabudową podmiejską . Wieś stanowi kolejną "sypialnię" Goleniowa, bardzo dobrze skomunikowaną z Goleniowem, a także ze Szczecinem.
Szkoła podstawowa z gimnazjum, sieć sklepów,min." DINO", placówka zdrowia ,apteka i przedszkole oddalone ledwie o  1 km w dzielnicy Goleniowa -Helenowie.
Zamieszkaj tu- zielono, spokojnie i niedaleko do miasta.!!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 1282/7376/OGS

notatnik