Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Działka budowlana w Podańsku

na SPRZEDAŻ

70.000 zł
60 PLN/m2
1000 m2

PODAŃSKO

Działka budowlana położona na obrzeżach wsi Podańsko przy ul. Poprzecznej , objęta planem zagospodarowania przestrzennego. W pobliżu działki wodociąg, kanalizy na chwile obecną brak (pozostaje własny szczelny zbiornik bezodpływowy do czasu jej wybudowania). Działka usytuowana w tzw drugiej lini zabudowy , oddalona ledwie 30 m od drogi gminnej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości frontu 31 m i w głębi 35 m.
Z oddali widać całą wieś. Położenie działki w pobliżu lasu, w znacznej odległości od zabudowań decyduje o jej atrakcyjności pod wzgledem zamieszkania pod Goleniowem. Bardzo dobra komunikacja do miasta i niewielka odleglość- tylko 4 km, a także niewygórowana cena przeważa o atrakcyjnosci tej oferty na rynku działek pod miastem. Do miejscowości dochodzi komunikacja podmiejska, ścieżka rowerowa wiodaca do Goleniowa.
Podańsko-to stara średniowieczna wieś, która na dzień dzisiejszy wyróżnia sie ma nowoczesną zabudową podmiejską , stanowiąca kolejną "sypialnię" Goleniowa, bardzo dobrze skomunikowaną z Goleniowem, a także ze Szczecinem. Szkoła podstawowa z gimnazjum, sieć sklepów, placówka zdrowia i przedszkole niopodal w Helenowie( tylko 1 km dalej).
Zamieszkaj tu- zielono, spokojnie i niedaleko do miasta.!!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 1282/7376/OGS

notatnik