Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Urocza działka na wzniesieniu

na SPRZEDAŻ

65.000 zł
22 PLN/m2
3000 m2

TARNÓWKO

Urocza działka z wydanymi warunkami zabudowy na "budowę domu jednorodzinnego z infrastrukturą techniczną " położona na wzniesieniu wsi Tarnówko.
Działka w kształcie litery L w drugiej linii zabudowy. Daje możliwość budowy domu w znacznej oddali od drogi głównej , mimo iż frontem do niej dolega. Kształt działki sprzyja utworzeniu części ogrodu i wjazdu do części budowlanej z przodu działki. Działka wjazdem dolega do alei starych Dębów, będących pomnikami przyrody. Ta długa aleja biegnąca wzdłuż wsi, stanowi niewątpliwy atrybut przyrodniczy , chroniony prawnie i będący zielonymi płucami Tarnówka, choć wokół wsi nie brakuje otoczenia lasów. Decydującą jednak jej zaletą jest widok z niej na panoramę wsi . Położenie działki w najwyższym punkcie wsi daje nam możliwość ciekawych widoków.
Tarnówko, to stara średniowieczna wieś położona o odległości 7 km od Goleniowa, tyle samo od Portu Lotniczego W Goleniowie i ledwie 25 km od Szczecina. Miejscowość w której to już pobudowało sie sporo klientów z zatłoczonego Szczecina. Osiedlili sie tam ze względu na wyjątkowy spokój, zgraną społeczność i bardzo dogodny i szybki dojazd do obu miast.
Chcesz mieszkać w idealnym miejscu do życia, pomyśl o tej działce!!!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 197/7376/OGS

notatnik