Kontakt do maklera

GRZEGORZ ZARZEKA
GRZEGORZ ZARZEKA
tel.: +48 724 288 405

Napisz do mnie

notatnik

Atrakcyjna działka pod zabudowę

na SPRZEDAŻ

108.000 zł
30 PLN/m2
3605 m2

TARNÓWKO

Szanowny kliencie! Polecam w Tarnówku działkę 3605 m2 pod budowę domu jednorodzinnego. Przedmiotowa działka zlokalizowana jest na lekkim wzniesieniu i jest w kształcie kwadratu. Droga dojazdowa gminna , polna.
Istniejące media tj. woda ,prąd przy drodze utwardzonej ok 150mb. Możliwość wybicia własnej studni i przydomowego szamba ekologicznego. Tarnówko jest miejscowością położoną na trasie relacji Goleniów -Stargard z bardzo dobrym wyjazdem w kierunku Szczecina. Miejscowość cicha i spokojna, gdzie można na jesień swojego życia mieć swój wymarzony dom. Dużo wokół lasów, mała rzeczka i ludzie życzliwi, pomocni i przyjażni. W bliskiej odległości odrestaurowany dworek i zachowana wieża kościelna. Zapraszam wszystkich zainteresowanych tą nieruchomością! Miejscowość Tarnówko gościnnie zaprasza tych wszystkich, którzy chcą tu zamieszkać. Polecam i zachęcam do oglądania!! Tel kontaktowy 724 288 405

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 217/7376/OGS

notatnik