Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Duża działka w Stepniczce

na SPRZEDAŻ

150.000 zł
45 PLN/m2
3000 m2

STEPNICA

Duża działka w Stepniczce. Działka położona w głębi za zabudowaniami mieszkalnymi w otoczeniu pieknej zieleni w połowie wsi Stepniczka. Teren działki idealnie nadaje się wielkością na budowę dwóch domów mieszkalnych mimo iż na chwile obecną wydane sa warunki zabudowy na jeden dom parterowy z użytkowym poddaszem wraz z garażem. Dach spadzisty między 30 a 45 stopni nachylenia, wysokość do kalenicy do 10 m, a pow zabudowy do 20% pow. działki, reszta czynna biologicznei. Wybudowany dom posadowiony na działce prawie nie będzie widoczny z drogi głównej wiodącej dalej do Kopic, co daje idealna enklawę spokoju.
Polecam dla ludzi chcących zamieszkać w spokojnym małym mieście z bezpośrednim dostępem do wody. W Stepnicy, dolegającej do Stepniczki, znajduje sie piękna marina, plaża z molem, wyposażona we wszelkie atrakcje, sieć sklepów, aptek i przychodni jak w każdym mieście. W mieście również szkoła podstawowa i gimnazjalna z nowo wybudowana salą gimnastyczną.
Bardzo dobrze rozwiązana komunikacja busową łącząc Świnoujście, Stepnicę, Goleniów i Szczecin! Dojazd  do działki 
poprzez  działkę . sąsiednią -dolegającą . Istnieje możliwość dodzielenia na życzenie klienta dodatkowej drogi dojazdowej- osobnej. To nie żadna przeszkoda zakupowa, więc polecam chcących mieszkać w spokoju i zaciszu zieleni. !!!

Odległość do Szczecina 53 km, a do Goleniowa 20 km.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 1619/7376/OGS

notatnik