Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Działka budowlana Recław

na SPRZEDAŻ

106.000 zł
49 PLN/m2
2761 m2

RECŁAW

Duża działka budowlano-usługowa w Recławiu posadowiona bezpośrednio przy drodze asfaltowej biegnacej przez wieś. Recław- to wieś położona bezpośrednio na obrzerzach Wolina.
Działka usytuowana jest przy trasie turystycznej na Świnoujście , co daje dodatkowe możliwości biznesowe.
Teren działki położony między domam. Objeta jest planem zagospodarowania. Plan dopuszcza budowę domu parterowego z użytkowym poddaszem integralnie zwiazanego z działalnościa gospodarczą. Maksymalna pow. zabudowy wynosi 50% pow. działki w tym 40% na mieszkaniowke i 10% na usługi. Wysokość zabudowy 9 m, a garażowo - usługowej 7 m. Dach stromy i symetryczny o kącie nachylenia między 35 a 45 st. Szerokość elewacji frontowej 16 m. Działka z szerokim wjazdem ,co daje oddalenie bezpośrednie od drogi głównej. Odległość do Zalewu około 500 m, od morza 15 km. Wolin to spore miasto z marina , siecia sklepów przedszkoli i szkół z dogodna komunikacja podmiejska do Recławia.
Zainwestuj w swą przyszłość w pobliżu morza!
To dobra inwestycja na lata!!!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 2269/7376/OGS

notatnik