Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Działka na wjeździe do wsi

na SPRZEDAŻ

45.000 zł
28 PLN/m2
1360 m2

KĄTY

Działka na wjeździe do wsi Kąty, położonej w pobliżu Goleniowa. Teren wyjątkowo atrakcyjnie zlokalizowany, nie przy drodze głównej , choć blisko, gdyż dojazd usytuowany z drogi wewnetrznej - dojazdowej.
Działka leży w połowie drogi między Goleniowem , a Stepnicą , a zatem może stanowić miejsce budowy swojego własnego domu dla mieszkańców tych miast.
Działka urbrojona w prąd i wodę . W niewielkiej odległości od działki piękne otoczenie lasów , w przewadze sosnowych. We wsi sklep spożywczy, plac zabaw. Szkoła podstawowa na wysokim poziomie w sąsiedniej wsi -Krępsko, ledwie 2 km od działki( dzieci są dowożone gimbusami). Wieś położona w kotlinie leśnej, przy trasie turystycznej nad morze.
Chcesz mało wydać i mieszkać na wsi w otoczeniu zieleni i z dobrą komunikacją - zainwestuj w tę działkę .!
Kąty oddalone od Goleniowa 12 km, od Stepnicy 6, a od Szczecina 45 km!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 2291/7376/OGS

notatnik