Kontakt do maklera

GRZEGORZ ZARZEKA
GRZEGORZ ZARZEKA
tel.: +48 724 288 405

Napisz do mnie

notatnik

Pensjonat położony 200 m od morza.

na SPRZEDAŻ

3.200.000 zł
6.933 PLN/m2
490 m2
884 m2
17 pokoi

MIĘDZYZDROJE

Zobacz więcej: https://www.youtube.com/watch?v=IPBLGF0nTOE

Pensjonat położony 200 m od morza. Zachodnia część Międzyzdrojów.

Trzykondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni użytkowej 490 m2 posadowiony na działce o powierzchni 884 m2. Perfekcyjna lokalizacja, przy głównej ulicy Międzyzdrojów. Budynek jest po kapitalnym remoncie, posiada 17 odnowionych pokoi, w tym podwójny apartament, wszystkie mają własne łazienki, umeblowane, wyposażone w telewizory LCD, sieć Wi-Fi oraz sprzęt plażowy.
Obiekt pomieści do 50 osób.

Ponadto przestronne mieszkanie dla właściciela oraz kolejne mieszkanie do wynajęcia, które można zamienić na stołówkę lub kolejne pokoje do wynajęcia. Dla gości również w pełni wyposażona kuchnia.

W budynku jest garaż, na terenie ośrodka 9 miejsc parkingowych. Teren wokół budynku bardzo dobrze zagospodarowany: znajdziemy ogród, Patio na grilla oraz plac zbaw dla dzieci, taras, place i chodniki.

Pełne uzbrojenie (energia elektryczna, woda bieżąca, kanalizacji, C.O., gaz). Wydajny nowy piec gazowy firmy Vaillant.

Dom posiada 90% stałych klientów oraz możliwości dalszego rozwoju. W sezonie zawsze pełne obłożenie.

Położenie obiektu, jakość wykończenia domu i pokoi, gwarantuje zainteresowanie wśród turystów. obiektu wyeksponowało to miejsce jako jedno z najbardziej znanych w okolicy.
Obiekt na sprzedaż wraz z pełnym wyposażeniem pokoi i ośrodka.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem. Zapraszamy!
Zobacz więcej: https://www.youtube.com/watch?v=IPBLGF0nTOE

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 361/7376/OLS

notatnik