Kontakt do maklera

ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
tel.: +48 663 564 119

Napisz do mnie

notatnik

Romantyczny apartament w Wisełce

na SPRZEDAŻ

415.000 zł
9.161 PLN/m2
45 m2
1 pokój
Kup i zgłoś
na wynajem

WISEŁKA

Sprzedajemy nowoczesny apartament w nadmorskiej Wisełce, małej miejscowości na wyspie Wolin. Spokojnej i urokliwej. Otoczonej pięknymi aromatycznymi lasami i charakterystycznymi jeziorami. To idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie odpowiednie warunki do odpoczynku, bo Wisełka znacznie różni się od pobliskich kurortów, takich jak Międzyzdroje czy Świnoujście.

Apartament znajduje się w odnowionym i strzeżonym kompleksie budynków apartamentowych. Na powierzchnię 45,3 m2 składa się duży pokój z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i łazienką przynależnym ogromnym, 60 m2 tarasem, z którego roztacza się piękny widok na las i zewnętrzny basen.

Romantycznego nastroju dodaje ekskluzywna wanna zaaranżowana w centralnej części apartamentu. Wszystko wyposażone w najlepszej klasy meble i sprzęt oraz wykończone doskonałej jakości materiałami.

Do morza idzie się nieco ponad kilometr nastrojową leśną dróżką.
Cena z 8% VAT !!
Jest idealny do wynajmu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 5017/7376/OMS

notatnik