Kontakt do maklera

ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
tel.: +48 663 564 119

Napisz do mnie

notatnik

Apartament z wyspą w Wisełce

na SPRZEDAŻ

329.000 zł
8.797 PLN/m2
37 m2
1 pokój
1 łazienka
Kup i zgłoś
na wynajem

WISEŁKA

Sprzedajemy nowoczesny apartament w nadmorskiej Wisełce, małej miejscowości na wyspie Wolin. Spokojnej i urokliwej. Otoczonej pięknymi aromatycznymi lasami i charakterystycznymi jeziorami. To idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie odpowiednie warunki do odpoczynku, bo Wisełka znacznie różni się od pobliskich kurortów, takich jak Międzyzdroje czy Świnoujście.

Apartament znajduje się w odnowionym i strzeżonym kompleksie budynków apartamentowych. Na powierzchnię 37,40 m2 składa się duży pokój z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i łazienką plus 7,2 m2 komórką.

Ciekawie zaaranżowana wyspa kuchenna w formie baru w centralnej części lokalu może dać wiele radości przyszłym właścicielom czy lokatorom. Wszystko wyposażone w najlepszej klasy meble i sprzęt oraz wykończone doskonałej jakości materiałami.
Do morza idzie się nieco ponad kilometr nastrojową leśną dróżką.
Podana cena jest z 8% podatkiem VAT!
Jest idealny do wynajmu.
Czynsz za lokal wynosi około 250 zł.
Zapraszamy!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 5018/7376/OMS

notatnik