Kontakt do maklera

ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
tel.: +48 663 564 119

Napisz do mnie

notatnik

Przytulny apartament w Łukęcinie

na SPRZEDAŻ

330.000 zł
10.820 PLN/m2
31 m2
1 pokój
1 łazienka
Kup i zgłoś
na wynajem

ŁUKĘCIN

Własność. Apartament położony w Łukęcinie nieco ponad kilometr od plaży.
Lokal znajduje się na ogrodzonym osiedlu w budynku dwukondygnacyjnym na parterze. Do mieszkania przynależy taras i niewielki ogródek.
Lokal mieszkalny składa się z kuchni przechodzącej w pokój dzienny oraz łazienki połączonej z toaletą. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie.
W kuchni znajduje się zabudowa kuchenna wraz ze sprzętami, w pokoju dziennym łóżko dwuosobowe oraz szafka pod telewizor. Powierzchnia użytkowa to 30,5 m kw.
Ogrzewanie i ciepła woda za pomocą dwu obiegowego pieca gazowego.
Mieszkanie znajduje się na ogrodzonym terenie, gdzie znajdziemy basen do wyłącznego użytku właścicieli lokali znajdujących się na mini-osiedlu.
Czynsz za lokal wynosi w granicach 200 zł miesięcznie.
Mieszkanie jest nowe i nigdy nie wynajmowane!
Lokal sprzedawany z fakturą VAT 8% !

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem!

Zapraszamy

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 5014/7376/OMS

notatnik