Kontakt do maklera

ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
tel.: +48 663 564 119

Napisz do mnie

notatnik

Duży apartament w Łukęcinie

na SPRZEDAŻ

950.000 zł
9.857 PLN/m2
96 m2
3 pokoje
2 łazienki
Kup i zgłoś
na wynajem

ŁUKĘCIN

Sprzedajemy ekskluzywny apartament w Łukęcinie.
Jest to mała wieś nadmorska, położona w gminie Dziwnów. W okresie lipca i sierpnia, gdy w sąsiednich miejscowościach nadmorskich jest tłoczno, w tej niewielkiej osadzie można wypocząć bez zgiełku i gwaru.
Plaża znajduje się nieco ponad kilometr od apartamentu. Wysoki klif i żółciutki piasek dodają wiele uroku tutejszemu wybrzeżu.
Sprzedawany apartament posiada duży pokój dzienny z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym.
Z korytarza można wejść do pięknej łazienki z wanną i intrygującym widokiem na zewnątrz, można wejść też do sypialni oraz drugiej sypialni z łazienką.
Jest jeszcze pomieszczenie gospodarcze, w którym znajduje się wielofunkcyjny piec gazowy, ale mogące też pomieścić wiele szpargałów.
To wszystko daje ponad 95 m2 wygodnego życia.
Całość ogrodzona, z bramą na pilota oraz basenem do użytku lokatorów.
Uwaga! - faktura VAT z 8% stawką.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 5015/7376/OMS

notatnik