Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Działka w otulinie lasu

na SPRZEDAŻ

87.000 zł
26 PLN/m2
3400 m2

RACIMIERZ

Urokliwie położona działka w pobliżu Zalewu Szczecińskiego schowana w leśnej kotlinie. Działka o ciekawych wymiarach pod budowę domu lub kilku domów. Położona na uboczu wsi, z dala od zgiełku jadących samochodów. Nieruchomość położona w pobliżu alternatywnej trasy turystycznej nad morze Szczecin-Świnoujście . Ściana lasu izoluje wszelki hałas, a jednocześnie daje relaks i komfort mieszkania w tym miejscu.We wsi sklepy, CPN, szkoła podstawowa i gimnazjalna, kościół. Bardzo dobra i częsta komunikacja busowa. Niedaleka odległość do mariny, Zalewu Szczecińskiego, a do najbliższych miast, tj do Wolina tylko 10 km a do Stepnicy tylko 8 km. Otaczająca miejscowość Puszcza Goleniowska, to raj dla grzybiarzy, a zalew i sieć kanałów kusi wędkarzy.
Budując tu dom znajdziesz wypoczynek i relaks, a wielkość działki nie pozwoli się nudzić.
Ta działka - to wymarzone miejsce także dla ludzi z Polski, chcących posiadać kawałek gruntu w pobliżu morza, gdzie cena odstrasza.
Działka posiada świeżo wydane warunki zabudowy na dom mieszkalny jednorodzinny o pow. zabudowy do 10% pow działki, do 9 m wysokości, o kącie nachylenia dachu między 35 a 45 stopni i szer. elewacji frontowej do 19,2 m. Obowiązująca linia zabudowy ustalona na 6 m od frontu działki. To super warunki do budowy domu, można postawić prawie każdy od małego po ogromny.
Czy to Twoje miejsce na ziemi, sprawdź!!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3177/7376/OGS

notatnik