Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Niesamowita działka na wznisieniu

na SPRZEDAŻ

65.000 zł
13 PLN/m2
5100 m2

OSTRZYCA

Niesamowicie urokliwa działka o sporej powierzchni , otoczona dorodną wieloraką zielenią okazałych drzew, Działka z warunkami zabudowy siedliskowej. Działka usytuowana w drugiej linii zabudowy wsi z bardzo dobrym dojazdem. Położona jest na wzniesieniu w najwyższym punkcie wsi . Nieruchomość dająca spore perspektywy zabudowy ze względu na niemałą przestrzeń. Na działce możliwość pobudowania nawet dużego domu dwukondygnacyjnego do 17 m w szerokości i wysokiego do 8,5 m do kalenicy.
Ciekawe miejsce na działalność agroturystyczną ze względu na piękną okolicę, historię sięgającą wczesnego średniowiecza wsi oraz pagórkowate ukształtowanie terenu. Działka prawie w całości otoczona wielkimi pięknymi drzewami, takimi jak czerwone buki, 200-letnia magnolia, świerkami i strzelistymi topolami białymi. Częściowo na chwile obecną działka jest zagospodarowana rekreacyjnie jako ogród z bujnymi warzywami , malinami i pięknymi kwiatami. Posadzone są również młode drzewka owocowe już owocujące.
Do najbliższego miasta- Nowogardu tylko 7 km, do Goleniowa 30 km, a do Szczecina 55 km!
Polecam -to wyjątkowa, duża działka poza miastem dla ludzi z inicjatywą, spragnionych ciszy i magii dużych drzew.!!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3192/7376/OGS

notatnik