Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Działka budowlana w Modrzewiu

na SPRZEDAŻ

127.000 zł
42 PLN/m2
3006 m2

MODRZEWIE

Polecam Państwu niezwykle atrakcyjną działkę pod zabudowę jednorodzinną, a także usługowa. Działka ma wydane warunki i zabudowy na dom jednorodzinny max. dwukondygnacyjny z garażem wraz wraz z konieczną infrastrukturą techniczną.
Działka narożna usytuowana na skraju wsi z bardzo dobrym i szybkim dojazdem do miasta. Do zabudowy mieszkaniowej Goleniowa dziali ja tylko niecały 1 km.!!!.
Usytuowana jest w bezpośrednim otoczeniu lasów sosnowych.
Wielkość działki, szybki i łatwy dojazd lub dojście decyduje o jej niezwyklej atrakcyjności na rynku działek w tzw. bezpośrednim sąsiedztwie miasta. Obowiązująca linia zabudowy ustalona na 10 m od drogi wewnętrznej , a 20 m od wojewódzkiej drogi asfaltowej wiodącej przez wieś .Wskaźnik zabudowy kubaturowej- 10%, a pow. biologicznej czynnej, aż 50%.
Działka mająca szerokość frontu 48 m zaopatrzona jest w skrzynkę ZK, a także w dostęp bezpośredni do wodociągu miejskiego.
Działka na której to można wybudować wiele pod kątem inwestycyjnym , nie tylko mieszkaniowo, a także podzielić ją na mniejsze działki.
Modrzewie- to duża wieś, stanowiąca sypialnię Goleniowa, pozbawiona przemysłu, usadowiona na trasie Goleniów- Stepnica, w pobliżu drogi ekspresowej na Świnoujście i Gdańsk.
Zainwestuj- to bardzo dobra oferta i lokalizacja!!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3199/7376/OGS

notatnik