Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Wyjątkowa działka w otoczeniu dorodnych dębów

na SPRZEDAŻ

127.000 zł
43 PLN/m2
2942 m2

KOPICE

Piękna duża działka skąpana w zieleni w bezpośrednim sąsiedztwie domów mieszkalnych, co daje pewnik iż dostanie wymagane warunki zabudowy. Działka mająca dostęp do wszystkich mediów, tj prądu, wody, kanalizy i gazu. Teren działki dolega do dwóch dróg dojazdowych-, szerszym bokiem( 82 m) do drogi gminnej , utwardzonej, a węższym(41 m) do drogi asfaltowej wiodącej przez wieś do Czarnocina- letniego kurortu serfingowego i innych sportów wodnych. Działka idealnie nadaje sie do podzielenia na dwie mniejsze. Bujna zieleń działki i otoczenia licznych lasów sosnowych , a także bliskość wody sprawia iż oddychamy tu jakbyśmy korzystali z komory tlenowej. Specyficzny mikroklimat miejscowości był wykorzystywany przed II wojną światową przez chorych , którzy tu znajdowali możliwość leczenia w istniejącym wówczas sanatorium chorób płucnych.Niestety po obiekcie pozostały tylko ruiny, ale Kopice nadal cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony obcokrajowców zza Odry. Pobudowali tu liczne domy. We wsi, w której mieszka wielu wodniaków na ich potrzeby wybudowano marinę o wdzięcznej nazwie "Szuwarek", gdzie za drobna opłatą można przetrzymywać pływający sprzęt wodny.
Przy działce wkrótce zostanie położony szlak ścieżki rowerowej wiodącej od Stepnicy do Czarnocina, co będzie jeszcze bardziej sprzyjał wypoczynkowi w tej uroczej miejscowości.
Planujesz spokojne , długie , zdrowe życie, to zamieszkaj w tym ciekawym miejscu z dala od wielkich aglomeracji, w pobliżu wody.
Kopice to miejscowość oddalona od Stepnicy- tylko 9 km, od Goleniowa-32 km, a od Szczecina , ledwie 53 km,!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3207/7376/OGS

notatnik