Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Stary dom ze stodołą pod Nowogardem

na SPRZEDAŻ

65.000 zł
591 PLN/m2
110 m2
1300 m2
3 pokoje

SZCZYTNIKI

Sprzedajemy stary dom w pobliżu Nowogardu, w miejscowości o nazwie Szczytniki. Dom nadaje do kapitalnego remontu lub do wykorzystania go jako domu letniskowego na wekendowe wypady na wieś, aby odreagować od miejskiego zgiełku.Teren zagospodarowanej działki z wieloma nasadzeniami i studnią zajmuje również spora- kilkuset metrowa , dobrze utrzymana stodoła wraz z garażem i licznymi komórkami. Obiekt taki w zupełności znajdzie też zastosowanie do prowadzenia jakieś nieuciążliwej działalności gospodarczej ze wzgledu na swój dobry stan a także lokalizację, gdyż nieruchomość ta położona jest na wjeździe do wsi , tylko 10 km od Nowogardu. Dojazd do nieruchomości droga asfaltową,. Posesja jest ogrodzona ze wszystkich stron. Na terenie działki dodatkowo studnia- co da możliwość tzw. wody gospodarczej na działce. Na budynku skrzynka ZK zaopatrzona w siłę.
W budynku kuchnia kaflowa, trzy pokoje i zaplecze gospodarcze. Idealna oferta dla mniej zamożnych klientów chcących prowadzić działalność gospodarcza poza miastem lub pragnących wypoczynku. Nieruchomość również spełni świetnie role przy budowie własnego nowego domu na działce z wykorzystaniem na czas budowy tego starego budynku.
Polecam dla wielu na różnorakie wykorzystanie. !!
Odległość do Szczecina to 60 km,a do Goleniowa ledwie 32 km!!
Cena nieruchomości to tylko 65000 zl, a zrobić tu można wiele......

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 1669/7376/ODS

notatnik