Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Willa w centrum miasteczka

na SPRZEDAŻ

490.000 zł
2.326 PLN/m2
230 m2
600 m2
5 pokoi
2 łazienki

PRZYBIERNÓW

Gorąco polecam dla wymagających klientów , chcących wygodnie i ekonomicznie mieszkać zakup tej nietuzinkowej nieruchomości.!
Dom nie wymaga żadnych nakładów remontowych. Nieruchomość bardzo zadbana z pięknie zagospodarowanym ogrodem i wieloma nasadzeniami wokół działki. Garaż usytuowany w podpiwniczeniu budynku . Z tyłu domu usytuowany dodatkowy budynek gospodarczy na sprzęty ogrodnicze i miejsce warsztatowe. Na zapleczu budynku w narożniku działki wybudowana altana , pod którą można grilować i przyjmować gości. Gościnę można prowadzić bezpośrednio schodząc schodami z zimowej oranżerii do ogrodu i dalej do taj altany.
To bardzo przemyślane i wygodne rozwiązanie.
Parter domu , to przestronny hal ze schowaną spiżarnią, dalej po lewej widna spora kuchnia, połączona z jadalnią , a na wprost ładny salon z wyjściem do oszklonej i ocieplanej zimowej oranżerii, z której można wyjść latem z kawą do ogrodu. Parter domu to też osobne WC i mały pokój. Piętro domu to trzy sypialnie( jedna z wyjściem na balkon), garderoba, łazienka z wanną z hydromasażem.
Istnieje możliwość również zagospodarowania powierzchni strychowej .
Budynek w całości podpiwniczony , z kotłownią , kuchnia letnia, łazienką i ogromnym , ogrzewanym garażem wyłożonym w całości kaflami.
Do budynku można również podłączyć za niewielką kwotę gaz ziemny.
Ścieżki wokół domu wyłożone polbrukiem i kamieniem, ogrodzenie kute, masywne, siła w budynku.
Przybiernów- to bradzo duża wieś gminna położona przy trasie do Świnoujścia, bardzo dobrze wyposażona w infrastrukturę miejską i oddalona ledwie 30 km od Goleniowa, od Szczecina -60 km , a od Świnoujścia tylko 45 km!
To stara średniowieczna wieś w otoczeniu lasów i pięknego, zagospodarowanego jeziora.
Idealny dom dla większej lub dwupokoleniowej rodziny....Polecam!!!.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 1672/7376/ODS

notatnik