Kontakt do maklera

GRZEGORZ ZARZEKA
GRZEGORZ ZARZEKA
tel.: +48 724 288 405

Napisz do mnie

notatnik

Działka budowlana nad morzem. Uzbrojona.

na SPRZEDAŻ

97.500 zł
96 PLN/m2
1012 m2

MIĘDZYWODZIE

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Kołczewo.

Działka budowlana o powierzchni 1000 m2, w planie przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową i rekreacyjną. Maksymalna powierzchnia zabudowy do 10% powierzchni działki. Maksymalna wysokość zabudowy 7 m (w tym poddasze użytkowe). Dojazd drogą asfaltową oraz utwardzoną drogą wewnętrzną. Prąd przy granicy. Woda bezpośrednio na działce, już podłączona! Kanalizacja w formie szamba. Teren równy, płaski, dobrze nasłoneczniony i suchy. Działka częściowo ogrodzona.

Piękna i malownicza okolica. Nowopowstające osiedle domków jednorodzinnych.
Zostały już tylko dwie działki.

Miejscowość Kołczewo leży przy nadmorskiej drodze nr 102 na odcinku pomiędzy Międzyzdrojami, a Dziwnowem.
W Kołczewie znajduje się kompleks golfowy o powierzchni 66 ha. Wieś leży nad wschodnim brzegiem jeziora Kołczewo

Polecamy pod budowę domu lub jako lokata kapitału.

Możliwość uzyskania kredytu hipotecznego na zakup tej działki z oprocentowaniem ok. 3,8%. Oferujemy bezpłatne doradztwo kredytowe i prowadzenie wszelkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu.

Zapraszamy!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3225/7376/OGS

notatnik