Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Nowy dom w Pucicach

na SPRZEDAŻ

870.000 zł
4.028 PLN/m2
216 m2
1438 m2
5 pokoi
2 łazienki

PUCICE

Polecamy Państwu piękny dom w atrakcyjnej miejscowości-Pucice, stanowiącej sypialnię Szczecina.
Dom wymaga wykończenia wewnątrz.Nieruchomość składająca się z dwóch kondygnacji, z czego jedna to zagospodarowane poddasze(1/1/2 kondygnacji)
Nieruchomość ogrzewana gazem , a dodatkowo kominek w salonie, jako alternatywa.
Zarówno parter jak i piętro zaopatrzone jest w spore tarasy o niemałych powierzchniach. Parter - to aż 37 m, a piętro -27.
To dodatkowy atut tej nieruchomości.
Parter domu to wiatrołap z halem- aż 30 m, dalej kuchnia połączona w sposób otwarty z salonem , razem aż 50 m., następnie łazienka ok 9 m i pokój -21,3 m. Na parterze mamy też kotłownię oraz garaż dwustanowiskowy-44 m oraz małe pom. gosp.
Piętro domu , na które wiodą drewniane, zabigowe schody stanowią trzy pokoje o pow. 22,30,36 m , łazienka ponad 7 m i hal z garderobą - łącznie 30 m.
W prawym narożniku działki usytuowany jest dodatkowy budynek gospodarczy o pow. 44 m, , ogrzewany prądem ,spełniający ostatnio funkcje mieszkalną . Budynek w pełni wyposażony nadający się do zamieszkania lub dla gości.
Dom bardzo przestronny, funkcjonalny , ocieplony , bardzo solidnie wykonany i najważniejsze bardzo dobrze nasłoneczniony.
Pięknie zagospodarowany ogród z wieloma nasadzeniami, ścieżkami oraz dodatkowym budynkiem gospodarczym stawia ten dom , mimo konieczności wykończenia go wewnątrz( zgromadzonych jest sporo materiałów ) na liście komfortowych domów w okolicy Szczecina

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 1675/7376/ODS

notatnik