Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Wyjątkowa działka budowlana w Mostach

na SPRZEDAŻ

95.000 zł
43 PLN/m2
2226 m2

MOSTY

Polecam Państwu wyjątkowo atrakcyjną działkę budowlaną położoną w małej miejscowości pod Goleniowem. Działka położona w tzw. drugiej linii zabudowy na wzniesieniu z pięknym widokiem na okolicę. Działka położona w otulinie lasu, tzn. bezpośrednio do niego dolegająca. Warunki zabudowy wydane na budynek mieszkalny jednorodzinny z użytkowym poddaszem nawet do szerokości frontu od 12- 18 m oraz na osobny budynek gospodarczy , nie szerszy jak dom.
Działka -to wymażone miejsce w cywilizowanej, bardzo dobrze skomunikowanej miejscowości oddalonej tylko 10 km od Goleniowa.
Działka posiada oddalony własny dojazd , niekolizyjny z innymi sąsiadami, wiodący bezpośrednio z drogi asfaltowej.
W bardzo bliskiej okolicy od działki sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole, przystanek busowy, CPN i kościół.
To ciekawa, nietuzinkowa oferta na rynku działek budowlanych nieco oddalonych od ruchu wielkomiejskiego.
Mosty, to miejscowość bez przemysłu, stanowiąca "sypialnię" Goleniowa, gdzie na chwile obecną nie ma działek w rozsądnych cenach, więc pomyśl, czy to jest właśnie miejsce na wybudowanie twego domu!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3232/7376/OGS

notatnik