Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Wyjątkowo solidny dom dla dużej rodziny

na SPRZEDAŻ

635.000 zł
2.141 PLN/m2
320 m2
1266 m2
6 pokoi

RURZYCA

Pragnę zaoferować wszystkim klientom, którzy zastanawiają się nad zakupem domu pod miastem tę niezwykłą ofertę na rynku większych domów. Dom budowany dla siebie z solidnych materiałów o bardzo grubych ścianach( cegła czerwona, dyletacja, ytong)
W budynku, składającym się z parteru i piętra zamontowano w oknach dodatkowo rolety antywłamaniowe, a przy wejściu na posesję domofon. W bryle domu duży garaż z kotłownią. Na piętrze domu od wejścia spory hol oddzielony od pozostałej części domu drzwiami. Dalej po prawej stronie dwa pokoje (35 i 25 m), każdy z wyjściem na taras. W większym istnieje możliwość zamontowania kominka.
Po lewej stronie idąc korytarzem trafiamy do bardzo funkcjonalnej i przestronnej kuchni, z wyjściem na taras, a naprzeciwko kuchni posadowiona jest jedna z dwóch łazienek w tym domu. Łazienka do wykończenia. Koniec korytarza wieńczy wejście do garażu poprzez podwójne drzwi antywłamaniowe.
Piętro domu , na które wiodą dobrze wykonane, drewniane, podświetlone schody prowadzi nas do czterech sypialni, które się tu znajdują , a także sporej garderoby, spiżarni zaopatrzonej wekami z własnego ogródka i drugą łazienką. Łazienka z pełnym wyposażeniem, tj kabina, bidet, pisuar. Dwa pokoje posiadają wyjścia na balkony.
Dom okolony pięknie urządzonym i utrzymanym ogrodem. Jest część wypoczynkowo-rekreacyjna z miejscem na grila, a także super utrzymana, niewielka część ogródka przydomowego, dająca zdrowe warzywa.
Dom położony w bliskiej odległości do otuliny lasów sosnowych.
Rurzyca- to rozbudowana wieś , stanowiąca sypialnię Goleniowa. W niedalekiej odległości- tylko 4 km Goleniowski Park Przemysłowy.
Odległość do Goleniowa- 6 km, do Szczecina-25 km., do Lotniska -10 km!
Oferta godna polecenia również dla rodzin dwupokoleniowych.!!
Polecam i zapraszam do oglądania, przestrzeń tego domu pozwala na zachowanie bezpiecznej odległości w dobie"koronowirusa".!!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 1679/7376/ODS

notatnik