Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Mała działka z dobrym dojazdem do miasta

na SPRZEDAŻ

44.000 zł
42 PLN/m2
1051 m2

ROŻNOWO NOWOGARDZKIE

Polecam Państwu w niewygórowanej cenie zadbaną , dobrze zlokalizowaną działkę na wsi. Działka położona przy drodze asfaltowej wiodącej z Maszewa do Przemocza i dalej do Szczecina, Stargardu lub Goleniowa( według wyboru).
W bezpośrednim sąsiedztwie szkoła podstawowa , boisko i hala gimnastyczna. Idealna propozycja zakupowa dla młodych ludzi chcących wybudować sie na wsi, a jednocześnie z dobrym dojazdem dla dzieci do szkoły, bo można po prostu do niej dojść . Szkoła posiada renomowaną kadrę i utrzymuje wysoki poziom kształcenia uczniów.
Na działce można wybudować nawet spory dom- do 150 m, i jak ktoś woli nawet o froncie zabudowy do 18 m.W warunkach również zgoda na garaż i miejsce postojowe. Zgoda na przydomową oczyszczalnię ścieków, a kat nachylenia dachu to 35-45 stopni.
Odległość do Maszewa- tylko 8 km, do Przemocza-4 km, do Goleniowa , jedynie 15 km, a do Szczecina - tylko 32 dojazdem asfaltowym!

Czy można oczekiwać więcej w tej cenie!!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3234/7376/OGS

notatnik