Kontakt do maklera

OLGA SZYNKOWSKA
OLGA SZYNKOWSKA
tel.: +48 792 214 107

Napisz do mnie

notatnik

Dom w atrakcyjnej lokalizacji

na SPRZEDAŻ

1.150.000 zł
3.343 PLN/m2
344 m2
1164 m2
5 pokoi
2 łazienki

DOŁUJE

Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej 344 m kw, powierzchnia mieszkalna ( bez garażu i strychu) 245 m kw, nad częścią domu znajduje się antresola, działka 1164 m kw. Dom zlokalizowany jest w Dołujach, w cichej i spokojnej okolicy , dookoła niska zabudowa jednorodzinna. Jest to duży, wygodny, przestronny dom parterowy, mamy wyraźnie wydzielona strefę dzienną i rekreacyjną, strefę gospodarcza i strefę nocną. Przy wejściu znajduje się pomieszczenie, które doskonale może służyć do prowadzenia działalności gospodarczej typu gabinet, biuro.
Przy budowie domu użyto materiałów wysokiej jakości, szczególnie w warstwach izolacyjnych i dociepleniowych, okna P 4 antywłamaniowe, widać dbałość o szczegóły wykonania.
Dom jest w stanie surowym zamkniętym,. do wykonania, instalacje wod-kan, CO, elektryczna,, tynki wewnętrzne.
Nieruchomość pozwala na dowolną aranżację, Duża działka pozwoli stworzyć ogród marzeń.
Polecam tą nieruchomość ze względu na jej dobrą lokalizację oraz możliwość aranżacji wg własnych potrzeb.
Zapraszam na prezentację.
W biurze dostępna jest szersza dokumentacja.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 1687/7376/ODS

notatnik