Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Działka pod budowę 25 km od Szczecina!

na SPRZEDAŻ

58.000 zł
55 PLN/m2
1052 m2

ROŻNOWO NOWOGARDZKIE

Oferujemy idealną działkę dla klienta pragnącego zamieszkać w małej spokojnej wsi z szybkim dojazdem do Szczecina na prawobrzerze.
Nie chcesz przepłacać, a marzy ci się budowa własnego domu, gdzie za grunt nie zapłacisz bajońskiej sumy- zainwestuj tu!!!
Szybki dojazd do Szczecina(około 25 minut), bliskie sąsiedztwo szkoły, przedszkola,boiska ,placu zabaw, lasów , jeziora podwyższają atrakcyjność tej oferty.
Teren na którym położona jest działka posiadał już raz wydane warunki zabudowy, analogicznie wiec można uzyskać dla siebie identyczne.
Działka położona w centrum wsi , a jednocześnie na uboczu w dalszej linii zabudowy. Dolega do drogi wewnętrznej . Częsta i dogodna komunikacja busami między Maszewem a Szczecinem.
Do Maszewa tylko 7 km, do Goleniowa 15 km, a do Szczecina jedynie 25 km!
Pomyśl, a sądzę że warto!!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3273/7376/OGS

notatnik