Kontakt do maklera

ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
tel.: +48 663 564 119

Napisz do mnie

notatnik

W Kładnie

na SPRZEDAŻ

178.000 zł
178 PLN/m2
1000 m2

KŁADNO

Szukasz działki w pobliżu morza? Być może ta oferta skierowana jest do Ciebie? Działka o powierzchni 1000 m2 położona w Kładnie, niewielkiej wsi położonej pomiędzy Kołobrzegiem (20km), a Koszalinem (26 km). W pobliżu Ustronia Morskiego (3km) i Gąsek (3 km). Nieruchomość usytuowana w obszarze chronionego krajobrazu Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego, zaledwie 1300 m od morza. Wydane zostały warunki zabudowy:
Rodzaj zabudowy – mieszkalna jednorodzinna wolnostojąca
Wielkość zabudowy – do 20 % powierzchni zabudowy stosunku do powierzchni terenu objętego decyzją
Wysokość zabudowy – do 9 m.
Teren równy, nieogrodzony. Dojazd drogą gminną asfaltową ( 2020 r. budowy), dalej ok. 200 m utwardzoną łączącą Kładno z Ustroniem Morskim.
W sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych oraz letniskowych.
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego utracił moc, w studium działki przeznaczone są pod zabudowę letniskowo – mieszkaniową, teren usług turystycznych i wypoczynku, teren usług sportowych.
Wydane oświadczenie przez Energa o zapewnieniu dostaw energii do nieruchomości.
Możliwość przekształcenia warunków zabudowy pod usługi turystyczne.
Możliwość dokupienia sąsiedniej działki.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3283/7376/OGS

notatnik