Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Bezczynszowe, 4 pokoje -do remontu!

na SPRZEDAŻ

110.000 zł
1.103 PLN/m2
100 m2
4 pokoje
2 łazienki

WYSOKA KAMIEŃSKA

Polecam Państwu duże , bez czynszowe mieszkanie położone w Wysokiej Kamieńskiej. Prawie 97 m mieszkania położone na wysokim parterze, bardzo słoneczne rozkładowe polecam dla tzw."złotej raczki", czyli klienta który nie mając zasobnego portwela potrafi wykonać dla swojej rodziny kapitalny remont , nie nadużywając budżetu domowego. Pokrycie dachu w budynku wymienione na nowe.
Do mieszkania przynależą dwie piwnice o pow.47 m oraz część podwórka i ogródka, a także pomieszczenia gospodarcze o pow 23 m.
Nieruchomość położona w w starym , ale bardzo solidnym budynku w pobliżu dworca kolejowego.
Wysoka Kamieńska to miejscowość niewielka położona w otoczeniu lasów, pozbawiona przemysłu, zlokalizowana na trasie nad morze. Do Dziwnowa tylko 33 km, a do Świnoujścia-40 km.
Stacja kolejowa - to węzeł przesiadkowy kolei, pozwalający na przemieszczanie się i możliwość podróży prawie we wszystkich kierunkach Polski.
Mimo tego miejscowość spokojna , otoczona wokół pięknymi lasami sosnowymi.
To nieruchomość godna polecenia też dla firm poszukujących dla obcokrajowców mieszkań pod wynajem.Bez czynszowe czteropokojowe na dużej wsi

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 5143/7376/OMS

notatnik