wyszukaj ofertę

Znaleźliśmy 302 ofert

notatnik

Wyjątkowa działka w otoczeniu dorodnych dębów

Piękna duża działka skąpana w zieleni w bezpośrednim sąsiedztwie domów mieszkalnych, co daje pewnik iż dostanie wymagane warunki zabudowy. Działka mająca dostęp do wszystkich mediów, tj prądu, wody, kanalizy i gazu. Teren działki dolega do dwóch dróg dojazdowych-, szerszym bokiem( 82 m) do drogi gminnej , utwardzonej, a węższym(41 m) do drogi asfaltowej wiodącej przez wieś do Czarnocina- letniego kurortu serfingowego i innych sportów wodnych. Działka idealnie nadaje sie do podzielenia na dwie mniejsze. Bujna zieleń działki i otoczenia licznych lasów sosnowych , a także bliskość wody sprawia iż oddychamy tu jakbyśmy korzystali z komory tlenowej. Specyficzny mikroklimat miejscowości był wykorzystywany przed II wojną światową przez chorych , którzy tu znajdowali możliwość leczenia w istniejącym wówczas sanatorium chorób płucnych.Niestety po obiekcie pozostały tylko ruiny, ale Kopice nadal cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony obcokrajowców zza Odry. Pobudowali tu liczne domy. We wsi, w której mieszka wielu wodniaków na ich potrzeby wybudowano marinę o wdzięcznej nazwie "Szuwarek", gdzie za drobna opłatą można przetrzymywać pływający sprzęt wodny. Przy działce wkrótce zostanie położony szlak ścieżki rowerowej wiodącej od Stepnicy do Czarnocina, co będzie jeszcze bardziej sprzyjał wypoczynkowi w tej uroczej miejscowości. Planujesz spokojne , długie , zdrowe życie, to zamieszkaj w tym ciekawym miejscu z dala od wielkich aglomeracji, w pobliżu wody. Kopice to miejscowość oddalona od Stepnicy- tylko 9 km, od Goleniowa-32 km, a od Szczecina , ledwie 53 km,!

127.000 PLN
2942 m2
CZYTAJ DALEJ
notatnik

Dom na sprzedaż. Recz. W okolicy lasu.

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w północnej części miejscowości Recz. Dom położony jest na działce o powierzchni 608 m2. Woda i kanalizacja miejska, gaz i światłowody, w piwnicy jest siła. Garaż w bryle budynku. Powierzchnia mieszkalna 180 m2. Budynek dwukondygnacyjny z 1995 r. Dwa piętra mieszkalne. Trzecia kondygnacja to garaż, piwnica i pomieszczenia gospodarcze. Dach dwuspadowy, przykryty blachą trapezową. Dużym atutem jest możliwość wydzielenia dwóch osobnych mieszkań. Na powierzchnie całkowitą domu składają się: - część mieszkalna 180 m2 - garaż i piwnica 80 m2 - strych 60 m2. Na część mieszkalną składa się przestronny salon z wyjściem na taras, przedsionek, kuchnia połączona z jadalnią, dwa pokoje gościnne, łazienka z WC i osobne WC oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze łazienka z WC i dwie sypialnie. W piwnicy kotłownia, pralnia, garaż i pomieszczenia gospodarcze. Strych częściowo zagospodarowany i ogrzewany. Zasilanie w ciepło oraz ciepłą wodę z pieca węglowego. Wydajny dwuletni piec firmy Seko. Możliwość podłączenia pieca gazowego. W kotłowni jest instalacja. Gaz obecnie podłączony jest wyłącznie do kuchenki. Okolica bardzo spokojna i zaciszna. a przy tym blisko do centrum i sklepów. Możliwość spaceru nad rzeką i pod lasem. Dojazd do posesji drogą utwardzoną. Dom zlokalizowany jest w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Zapraszam na prezentację. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem!

369.000 PLN
260 m2
5
608 m2
CZYTAJ DALEJ
notatnik

Zachodnia, 650 m od morza ...

Przedmiotem sprzedaży jest kompleks nieruchomości, w których skład wchodzą : 1. Lokal handlowy o pow. 133,89 m2., w którym obecnie prowadzony jest sklep. Położony na wysokim parterze czterokondygnacyjnego budynku oddanego do użytku ok. 1985 r. Składa się z : - dwóch sal sprzedaży - dwóch toalet - dwóch przestronnych korytarzy - pomieszczenia gospodarczego oraz przedsionka Lokal objęty długoterminową umową najmu. 2. Lokal o pow. 51,58 m2. położony na parterze składa się z : - pięciu pomieszczeń - czterech toalet oraz korytarza. Wejście bezpośrednio z parteru budynku od podwórza.. Możliwość przekształcenia na lokal mieszkalny. Dwie działki o łącznej pow. 595 m2 - działka o pow. 184 m2 częściowo zabudowana tarasem - działka o pow. 411 m2 zabudowana budynkiem usługowym w którym znajdują się: Lokal o pow. 74,35 m2. położony na wysokim parterze, który składa się z : - sali sprzedaży - biura - korytarza - magazynu. Lokal o pow. 163,13 m2. położony na wysokim parterze, który składa się z : - 16 pomieszczeń - przedsionka - czterech korytarzy - dwóch toalet. Do lokalu przynależą jeszcze trzy pomieszczenia gospodarcze o pow. 25,86 m2. KONSTRUKCJA BUDYNKU : * fundamenty - ławy żelbetowe * ściany fundamentowe - betonowe * ściany wewnętrzne konstrukcyjne - murowane * ściany zewnętrzne osłonowe - murowane * ścianki działowe - murowane * stropy - żelbetowe * elewacja -tynk mineralny * wejście do budynku - żelbetowe * dach płaski, kryty papą WYKOŃCZENIE LOKALI : * podłogi i posadzki - posadzka cementowa * grzejniki - panelowe * stolarka okienna - profile PCV * okładziny ścian - glazura w łazienkach WYPOSAŻENIE W INSTALACJE : * instalacja elektryczna - 230 V, 380 V * instalacja kan.wod. - kan. - sieć miejska * instalacja gazowa - sieć lokalna * instalacja telefoniczna - sieć lokalna * instalacja C.O. - własna gazowa * instalacja wentylacyjna - grawitacyjna * uzbrojenie techniczne - pełne Nieruchomości położone w strefie nadmorskiej w zachodniej części Kołobrzegu. W sąsiedztwie zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej, pensjonatowej, jednorodzinnej. Do morza 650 m.

2.200.000 PLN
449 m2
CZYTAJ DALEJ