wyszukaj ofertę

Znaleźliśmy 0 ofert

Apartamenty na sprzedaż Rewal

Dostęp do morza posiadają w Polsce zaledwie trzy województwa, a wśród nich województwo zachodniopomorskie. Zakup mieszkania w Rewalu nad Bałtykiem to zatem obecnie jedna z najlepszych form inwestycji, dająca możliwość wypoczynku lub pewne źródło dodatkowego dochodu w przypadku wynajmu nieruchomości turystom.

W pełni wyposażony apartament na sprzedaż w Rewalu jest znacznie tańszy, a pod wieloma aspektami bardziej atrakcyjny niż odpowiadająca mu metrażem nieruchomość na przykład na Półwyspie Helskim. Taki apartament to zatem świetna lokata kapitału, ale i duże prawdopodobieństwo wynajmu sezonowego. Co więcej jest to miejsce, gdzie można udać się na krótki wypad weekendowy lub wakacyjny.

Do głównych atrakcji miasta należy m.in. piękna i szeroka plaża ze strzeżonym kąpieliskiem, które obejmuje ponad 300 metrów linii brzegowej, świetna baza rybacka, a także bliskość Wolińskiego Parku Narodowego oraz granicy z Niemcami. Letnisko jest również polecane jako idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, ze względu na wiele okolicznych atrakcji dla najmłodszych, tj. Park Wieloryba, z prawdziwymi morskimi olbrzymami czy też Bajkowa Chata, gdzie można spotkać Draculę, Królową Śniegu czy prawdziwą czarownicę. Ciągły rozwój gospodarczy oraz wzrost liczby ludności sprawia, że apartament na sprzedaż w Rewalu to bardzo dobra lokata kapitału na nadchodzące lata.

Apartamenty na sprzedaż w Rewalu charakteryzują się więc dobrą lokalizacją oraz konkurencyjnymi cenami, czyniąc taką inwestycję dobrym pomysłem zarówno pod względem wypoczynkowym, jak i ekonomicznym. Gmina Rewal od lat przyciąga tysiące turystów. Jej głównymi atutami są zdrowy mikroklimat o wysokiej zawartości jodu oraz 18 km czystych plaż. Region ten należy tym samym do najchętniej odwiedzanych przez letników na polskim wybrzeżu.


Brak nieruchomości spełniającej Twoje kryteria?
Skontaktuj się z nami, a my znajdziemy ją dla Ciebie!