wyszukaj ofertę

Znaleźliśmy 1 ofertę

Apartamenty na sprzedaż Świnoujście

Świnoujście to miasto, w którym warto zamieszkać na stałe lub nabyć całoroczny apartament. Oczywiste atuty Świnoujścia to morze, plaża, fascynująca przyroda oraz bujne życie nocne i towarzyskie. Dla ekonomii i turystyki duże znaczenie ma także bliskość Niemiec. Świnoujście należy do najpiękniejszych kurortów nad Bałtykiem, posiada też status miejscowości uzdrowiskowej. W nadmorskim kurorcie Świnoujście, apartamenty na sprzedaż to doskonała inwestycja, ponieważ stopa zwrotu należy do najwyższych w Polsce.

Świnoujście to czyste, spokojne i zadbane miasto. Jednocześnie obfituje w restauracje, kluby, bary, galerie handlowe, SPA, obiekty sportowe i rekreacyjne. To niewątpliwie jedna z najciekawszych miejscowości w Polsce. Należy przy tym do najzamożniejszych w kraju – gospodarka opiera się nie tylko na turystyce, ale też na kontaktach gospodarczych z Niemcami i transporcie morskim. Miasta przygraniczne, Ahlbeck i Heringsdorf, także obfitują w atrakcje, co dodatkowo podnosi walory Świnoujścia.

Atmosfera Świnoujścia jest niepowtarzalna – wielu turystów przybywających tu z innych regionów Polski marzy, by właśnie w Świnoujściu zamieszkać na zawsze. O wyjątkowości miasta świadczy np. ulica Uzdrowiskowa w Świnoujściu. Apartament na sprzedaż z widokiem na morze, położony przy molo, parku uzdrowiskowym i porcie jachtowym znaleźć można tylko tutaj. Apartamenty na sprzedaż w Świnoujściu są atrakcyjne także jako mieszkania letnie, kiedy sami z nich nie korzystamy możemy je wynajmować. Wpływa na to bliskość dużego ośrodka miejskiego, Szczecina, oraz duża popularność Świnoujścia, jako stolicy wyspy Uznam, wśród turystów z Niemiec.

Oferta nowych apartamentów w Świnoujściu należy do najbogatszych w kraju. Często są to mieszkania luksusowe, projektowane przez znane polskie i światowe pracownie architektoniczne. Najszybciej rozwija się w Świnoujściu dzielnica nadmorska, słynąca nie tylko z tętniącej życiem Promenady, ale także z uzdrowiska i SPA funkcjonujących dzięki naturalnym złożom borowin i solanek. Zainwestować warto np. w znajdujący się na przedłużeniu promenady kurortu Świnoujście apartament Baltic Park. Na sprzedaż w kompleksie jest pięć budynków w nowoczesnej wersji stylu śródziemnomorskiego, z restauracjami, barami i SPA.