wyszukaj ofertę

Znaleźliśmy 1 ofertę

Domy na sprzedaż Goleniów

Goleniów jest średniej wielkości miastem powiatowym, położonym tylko 35 kilometrów od centrum Szczecina. Dom na sprzedaż w Goleniowe jest tańszy niż w dużym mieście. Atutem jest nie tylko niska cena domów, ale także lokalizacja: bliskość Portu lotniczego Szczecin Goleniów, bliskość morza, bliskość autostrady oraz położenie w otoczeniu słynnej z tajemniczych wrzosowisk Puszczy Goleniowskiej. Obecność lotniska i autostrady sprawiają, że Warszawa i Berlin są na wyciągnięcie ręki. Atrakcyjne turystycznie jest też samo miasto, słynące ze średniowiecznych zabytków pomorskiego gotyku ceglanego.

W mieście Goleniów domy na sprzedaż są nie tylko tanie – wyróżniają je również niezwykle korzystne warunki komunikacyjne. Z naszego nowego domu możemy dojechać do Szczecina wyremontowaną niedawno autostradą. Dzieciom i osobom niezmotoryzowanym wygodny, szybki przejazd zapewnia połączenie kolejowe. Dojazd pociągiem z Goleniowa do Szczecina zajmuje tylko 30 minut. Ciekawą opcją jest także komunikacja za pomocą autobusów lotniskowych i taksówek: te ostatnie kursują na trasach stałych, są więc bardzo tanie.

W mniejszym mieście, takim jak Goleniów, dom na sprzedaż z dużą działką, w otoczeniu natury, jest nawet dwukrotnie tańszy niż w Szczecinie. Zapewnia on przy tym ciszę i spokój, zwłaszcza osobom dysponującym możliwością pracy zdalnej. Sam Goleniów jest miastem dynamicznie rozwijającym się gospodarczo – lotnisko, autostrada i park przemysłowy sprawiają, że nieruchomości w Goleniowie stają się coraz bardziej atrakcyjne.

Jeśli interesuje nas komfortowy, nowoczesny, przestronny dom na sprzedaż – Goleniów będzie wyborem szczególnie korzystnym cenowo. Ciekawie prezentuje się także oferta starych domów podmiejskich, w tym piękne poniemieckie wille w Puszczy Goleniowskiej i nad pomorskimi jeziorami.


notatnik

Willa w centrum miasteczka

Gorąco polecam dla wymagających klientów , chcących wygodnie i ekonomicznie mieszkać zakup tej nietuzinkowej nieruchomości.! Dom nie wymaga żadnych nakładów remontowych. Nieruchomość bardzo zadbana z pięknie zagospodarowanym ogrodem i wieloma nasadzeniami wokół działki. Garaż usytuowany w podpiwniczeniu budynku . Z tyłu domu usytuowany dodatkowy budynek gospodarczy na sprzęty ogrodnicze i miejsce warsztatowe. Na zapleczu budynku w narożniku działki wybudowana altana , pod którą można grilować i przyjmować gości. Gościnę można prowadzić bezpośrednio schodząc schodami z zimowej oranżerii do ogrodu i dalej do taj altany. To bardzo przemyślane i wygodne rozwiązanie. Parter domu , to przestronny hal ze schowaną spiżarnią, dalej po lewej widna spora kuchnia, połączona z jadalnią , a na wprost ładny salon z wyjściem do oszklonej i ocieplanej zimowej oranżerii, z której można wyjść latem z kawą do ogrodu. Parter domu to też osobne WC i mały pokój. Piętro domu to trzy sypialnie( jedna z wyjściem na balkon), garderoba, łazienka z wanną z hydromasażem. Istnieje możliwość również zagospodarowania powierzchni strychowej . Budynek w całości podpiwniczony , z kotłownią , kuchnia letnia, łazienką i ogromnym , ogrzewanym garażem wyłożonym w całości kaflami. Do budynku można również podłączyć za niewielką kwotę gaz ziemny. Ścieżki wokół domu wyłożone polbrukiem i kamieniem, ogrodzenie kute, masywne, siła w budynku. Przybiernów- to bradzo duża wieś gminna położona przy trasie do Świnoujścia, bardzo dobrze wyposażona w infrastrukturę miejską i oddalona ledwie 30 km od Goleniowa, od Szczecina -60 km , a od Świnoujścia tylko 45 km! To stara średniowieczna wieś w otoczeniu lasów i pięknego, zagospodarowanego jeziora. Idealny dom dla większej lub dwupokoleniowej rodziny....Polecam!!!.

490.000 PLN
230 m2
5
600 m2
CZYTAJ DALEJ