wyszukaj ofertę

Znaleźliśmy 2 oferty

Działki na sprzedaż Dziwnów

Dziwnów to jedno z najczęściej odwiedzanych przez turystów nadmorskich miast, nie tylko z Polski ale także z zagranicy. Ludzie uwielbiają spędzać tutaj czas i chętnie wracają do tego kurortu. Jeśli chodzi o działki na sprzedaż – Dziwnów ma ich naprawdę wiele do zaoferowania.

Działka na sprzedaż w Dziwnowie to przede wszystkim atrakcyjna lokalizacja, chociażby z tego względu, że miasto położone jest w północnej części Pomorza Zachodniego. Ma zaledwie 5 kilometrów kwadratowych powierzchni, a jednak z roku na rok przyciąga coraz więcej wczasowiczów. Dziwnów ma bogatą historię. Niegdyś na terenach dzisiejszego miasta znajdowała się osada rybacka. W czasach średniowiecza wiódł tutaj istotny szlak handlowy, łączący Bałtyk z Zalewem Szczecińskim.

Obecnie w Dziwnowie turyści uwielbiają spędzać czas głównie na plaży, jednak to nie wszystko, co miasto może zaoferować. Doskonale znany most zwodzony nad Dziwną czy Aleja Gwiazd Sportu zawsze budzą ogromne zainteresowanie. Spacerując po alei, można podziwiać repliki medali znanych sportowców. Dodatkowo, corocznie odbywa się tu festiwal, na którym pojawia się wiele znanych i szanowanych osób.

Działki na sprzedaż w Dziwnowie cieszą się dużym zainteresowaniem. Nic dziwnego, ponieważ miasto Dziwnów, stawia na rozwój turystyki, sportu i gospodarki. Na terenie miasta oraz jego okolic znajduje się wiele nowych działek przeznaczonych na sprzedaż. Tereny Kołczewa, czyli miejscowości między Dziwnowem, a Międzyzdrojami są idealną lokalizacją. Działki te są położone w pobliżu pola golfowego, między dwoma nadmorskimi i najczęściej odwiedzanymi miastami w okresie letnim. Jest to malownicza i spokojna okolica, w pobliżu nadmorskich kurortów. Oferowane przez nas działki są przeznaczone głównie pod zabudowę mieszkaniową oraz rekreacyjną. Oprócz terenów pod zabudowę, nasza firma oferuje możliwość uzyskania kredytu hipotecznego na zakup działki, a także bezpłatne doradztwo kredytowe wraz z prowadzeniem wszelkich działań w tej kwestii.


notatnik

Działka nad morzem. Pod domek. Jezioro Koprowo.

Na sprzedaż działka o powierzchni 500 m2. Działka położona zaledwie 150 m od jeziora Koprowo oraz 2,4 km od morza w miejscowości Zastań. Możliwość budowy małego domku. Działka objęta planem zagospodarowania, przeznaczona jest pod zabudowę rekreacyjną z możliwością całorocznego zamieszkania. Maksymalna powierzchnia zabudowy do 10% powierzchni działki, 1,5 kondygnacji, wysokość do 7 m. Woda i prąd w drodze, przy granicy działki. Kanalizacja w formie szamba. Piękna i malownicza okolica. Kameralne osiedle domków jednorodzinnych z zamykaną bramą wjazdową. Bliskość morza Bałtyckiego i jeziora Koprowo oraz terenów zielonych. W pobliżu sklep. Do morza prowadzi drogą pieszo-rowerową, wzdłuż ul. Wolińskiej prowadzącej do Międzywodzia. Wyjątkowa lokalizacja i bliskość morza w okazyjnej cenie. Polecamy pod budowę domku lub jako lokata kapitału. Zapraszam na prezentację! A plot of land for sale with an area of 500 m2. The plot is located just 150 m from the Koprowo lake and 2.4 km from the sea in Zastań. The possibility of building a small house. Water and electricity on the way, near the plot. Sewerage in the form of a septic tank. Beautiful and picturesque surroundings. An intimate estate of single-family houses with a locked entrance gate. The proximity of the Baltic Sea, Koprowo Lake and green areas. A shop nearby. It leads to the sea on a pedestrian and bicycle path along ul. Wolińska leading to Międzywodzie. A unique location and proximity to the sea at a bargain price. We recommend building a house or as a capital investment. I invite you to the presentation!

78.500 PLN
500 m2
CZYTAJ DALEJ