wyszukaj ofertę

Znaleźliśmy 52 ofert

Działki na sprzedaż Szczecin

Marzysz o własnym domu za miastem lub na jego obrzeżach? Świetnie trafiłeś. Z nami zrobisz pierwszy krok do celu i nabędziesz wymarzoną działkę pod zabudowę. Już teraz sprawdź ofertę RENT –nieruchomości ROMANOWICZ Szczecin. Działki na sprzedaż. Odpowiemy na Państwa potrzeby i dobierzemy odpowiednią działkę według ważnych dla Państwa kryteriów.

Sprawdź oferowane na naszej stronie działki na sprzedaż w Szczecinie i pobliskich miejscowościach. Dlaczego właśnie Szczecin lub okolice? Duże miasto to duże możliwości jeżeli chodzi o pracę, rozrywkę czy edukację. Szczecin jest miastem prężnie rozwijającym się o świetnej lokalizacji. Położony blisko morza, do którego dojazd jest coraz lepszy, dzięki regularnie remontowanym i budowanym drogom. Blisko do Niemiec i Berlina, a także do drogi szybkiego ruchu na południe – S3, przecinającej autostradę A2. Szczecin ma wiele ośrodków edukacji i interesujących miejsc pracy. Jest miastem zielonym i otoczonym wodą, w tym jezior takich jak Dąbie, pobliskie Miedwie czy cudownego terenu zwanego Doliną Dolnej Odry. Miasto oferuje wiele rozrywek, dobrą komunikację miejską, szeroką ofertę kulturalną czy możliwości biznesowe.

Oferowane działki na sprzedaż w Szczecinie i okolicach można dobrać pod kątem powierzchni i lokalizacji. Działki na Prawobrzeżu, Bezrzeczu, Mierzynie, działki w Gardnie, Skarbimierzycach, Dobrej, Pilchowie, w okolicach Kobylanki czy pod Goleniowem. Działki na sprzedaż w Rurzycy, Morzyczynie, Motańcu, nad Zalewem Szczecińskim, w pobliżu Jeziora Dąbie i innych okolicznych terenach w pobliżu miasta. Szczecin działka na sprzedaż – sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z nami, a my spełnimy Twoje wymagania i odnajdziemy dla Ciebie odpowiednie miejsce pod budowę domu.