wyszukaj ofertę

Znaleźliśmy 3 oferty

Mieszkania Na Sprzedaż Goleniów

Mieszkania na sprzedaż w Goleniowie są świetnym rozwiązaniem dla ludzi lubiących miasta mające swoją historię, ale także dla tych, którzy cenią codzienny kontakt z naturą. To zachodniopomorskie miasto, położone na północny wschód od Szczecina, łączy w sobie atuty ruchu turystycznego ze spokojnym życiem w średniej wielkości, malowniczym mieście. Liczne zabytki (całe Stare Miasto Goleniowa jest wpisane na listę zabytków) dodają szczególnego uroku życiu każdego mieszkańca.

Nie można również zapomnieć o walorze rekreacyjnym otaczających Goleniów okolic. Bliskie sąsiedztwo jeziora Dąbie i Zalewu Szczecińskiego (a jeśli chcemy wybrać się w nieco dalszą podróż, to również morza) pozwala praktycznie co weekend wybrać się na ożywczą, regenerująca wycieczkę na łono natury. Samemu miastu uroku dodaje również rzeka Ina. Dlatego jeśli chodzi o Goleniów, mieszkania na sprzedaż w jego obrębie mogą być idealnym wyborem dla osób, którzy ducha wakacji chcą czuć na co dzień.

Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż w Goleniowe ma zwykle konkurencyjną cenę na rynku nieruchomości, jednocześnie jego atrakcyjność rynkowa jest stała, ponieważ przy wysokim popycie, jest bardzo pożądanym typem nieruchomości. Jeśli ktoś szuka swojego miejsca na ziemi, może znajdzie je właśnie w tym historycznym, zapewniającym atrakcyjną jakość życia mieście.