wyszukaj ofertę

Znaleźliśmy 3 oferty

Mieszkania na sprzedaż Świnoujście

Świnoujście leżące w okolicy ujścia rzeki Świny do Bałtyku, jest jednym z najpiękniejszych historycznych miast Pomorza Zachodniego. Liczące ponad 40 tysięcy ludności, bogate w historię i wspaniałe zabytki, Świnoujście jest dzisiaj prężnie rozwijającym się ośrodkiem lokalnej administracji, handlu i biznesu. Licznie działające tutaj i sprawnie prosperujące przedsiębiorstwa, szczególnie związane z gospodarką morską i turystyczną, wraz z rozwiniętymi handlem i usługami oraz bliskość zachodniej granicy Polski, sprawiają iż miasto jest stolicą Wyspy Uznam, a jednocześnie miejscem niezwykle przyjaznym do życia dla osób w każdym wieku.

Nieocenionym walorem jest otaczająca miasto zieleń oraz słynne szerokie piaszczyste plaże. Turystów przyciąga również zdrowe nadmorskie powietrze, wzbogacone właściwościami bałtyckiego jodu. Świnoujście jest miastem bezpiecznym i spokojnym, idealnym do zamieszkania zarówno dla młodych rodzin, jak i osób starszych.

Dla poszukujących swojego lokum, rynek nieruchomości oferuje liczne mieszkania na sprzedaż w Świnoujściu. W naszej ofercie można znaleźć zarówno komfortowe, wielopokojowe mieszkania o dużym metrażu, jak i lokale mniejsze w postaci kawalerek. Najdroższe mieszkania na sprzedaż w Świnoujściu zlokalizowane są w Centrum, w obrębie osiedla Posejdon oraz Dzielnicy Nadmorskiej. Tańsze mieszkania, które są wyceniane już od kilku tysięcy złotych za metr kwadratowy, znajdują się w okolicach Śródmieścia oraz Osiedla Grunwaldzkiego.