wyszukaj ofertę

Znaleźliśmy 12 ofert

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Szczecin to wysoka jakość życia: aglomeracja należy do najzamożniejszych w kraju, wyróżnia się wyjątkową w skali światowej urbanistyką i ciekawą architekturą. Do wyjątkowych należą także jego położenie geograficzne i walory naturalne. Istotny jest także fakt, że w Szczecinie mieszkania na sprzedaż są tańsze niż w Warszawie i wielu innych miastach Polski.

Architektura Szczecina słynie z eklektycznych kamienic, miasto wyróżnia przy tym unikalna urbanistyka oparta na tzw. "planie gwiazdy". Śródmieście Szczecina obfituje w starannie rozplanowane parki i tereny zielone. Sprawia to, że warto nabyć mieszkanie na sprzedaż w Szczecinie, także ze względu na brak uciążliwości typowych dla centrów innych wielkich miast. Kamienice są stale rewitalizowane, co zwiększa ich wartość rynkową. Obserwuje się także powrót mieszkańców do centrum miasta. Warto wybrać więc Szczecin, a mieszkanie na sprzedaż jest tu doskonałą inwestycją.

Do największych atutów mieszkań w Szczecinie należy bliskość Europy Zachodniej. Szczecin położony jest tylko 150 km od Berlina, przejazd zajmuje zaledwie dwie godziny. Blisko jest także do Skandynawii, Holandii i Czech. Stwarza to możliwość kontaktów biznesowych z Europą: Szczecin (także ze względu na obecność portu) jest doskonałą bazą logistyczną, pomostem między Niemcami a Polską. Zakup mieszkania w Szczecinie to także możliwość uczestniczenia w życiu kulturalnym stolicy Niemiec – wypadów do opery, filharmonii, muzeów, a także klubów nocnych Berlina.

Zaletą mieszkania w Szczecinie jest także możliwość bliskiego kontaktu z naturą: większość szczecińskich osiedli graniczy z puszczami (Bukową, Wkrzańską i Goleniowską). Z tarasów i wzgórz Prawobrzeża (Podjuchy, Bukowe), a także Warszewa, Osowa i Żelechowej rozciąga się imponująca panorama jeziora Dąbie, Odry i pięknych wysp Międzyodrza. W Szczecinie mieszkania na sprzedaż położone na wzgórzach są szczególnie cenione – przyciągają zamożniejszych mieszkańców z różnych stron świata.


notatnik

Duże mieszkanie w samym centrum

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w kamienicy, doskonałe miejsce, ścisłe centrum, duży węzeł komunikacji miejskiej, skrzyżowanie dużych ciągów pieszych i kołowych. Mieszkanie o powierzchni 191,85 m kw składa się z 5 dużych pokoi, w pełni urządzonej kuchni, łazienki, wc, , dwóch pomieszczeń gospodarczych oraz przestronnego korytarza. Z pokoi mamy wyjście na trzy balkony, z których rozpościera się widok na cały pl. Kościuszki wraz z przyległymi ulicami. Obecnie w części prowadzona jest to działalność biurowa, pozostała część pełni funkcję mieszkalną. Mieszkanie utrzymane jest w dobrym stanie, niewątpliwym atutem jest doskonale zachowana stolarka drzwiowa, parkiety oraz w znacznej części oryginalne sztukaterie. Całość zachowana w dobrym stanie. Okna PCV, w części pomieszczeń dźwiękoszczelne, antywłamaniowe. W mieszkaniu zainstalowane jest ogrzewanie elektryczne, klimatyzacja, internet, instalacja alarmowa, wideodomofon. Meble antyczne widoczne na zdjęciach nie wchodzą w cenę nieruchomości, ale mogą być przedmiotem odrębnej sprzedaży, Mieszkanie gotowe do zamieszkani, nie wymaga większych nakładów. Zapraszam na prezentację tej nieruchomości i bezpośredniego poznania jej niezaprzeczalnych atutów jakimi jest lokalizacja oraz standard utrzymania wnętrz. Nieruchomość idealne pod kancelarię lub jest też ciekawą propozycja pod inwestycję - na minikawalerki pod wynajem Polecam Maciej Borkowski Rent-nieruchomości 721 110 122

1.350.000 PLN
192 m2
5
2
CZYTAJ DALEJ