wyszukaj ofertę

Znaleźliśmy 3 oferty

Apartamenty nad morzem na sprzedaż

Apartamenty z widokiem na morze posiadają niewątpliwy atut, jakim jest lokalizacja. Roztaczająca się z okna morska panorama staje się dla właściciela ulubioną codziennością, a nie tylko chwilową przyjemnością podczas kilku dni wakacji. Oprócz relaksującego widoku można zyskać spokój i kojącą ciszę, czyste powietrze, czy też idealne miejsce do odbywania spacerów.

RENT – nieruchomości ROMANOWICZ oferuje apartamenty z widokiem na morze na sprzedaż, które spełnią Twoje oczekiwania, niezależnie czy zmęczony uciekasz od zgiełku miasta, czy Twoim marzeniem jest poranna kawa z niesamowitą scenerią roztaczającą się z Twojego okna. Nie będziesz musiał odliczać dni do wakacji, będziesz miał dostęp do morza przez cały rok! Posiadanie apartamentu nad morzem będzie miało zbawienny wpływ na Twoją kondycję fizyczną oraz psychiczną.

Sprzedaż apartamentów z widokiem na morze jest coraz lepiej rozwijającą się branżą, ponieważ rośnie liczba osób zainteresowanych ich kupnem także w formie inwestycji. Polskie morze co roku przyciąga tysiące turystów spragnionych plażowania i kąpieli w sezonie letnim, a zimą amatorów spokojnego wypoczynku, jodu i długich spacerów. Wynajem apartamentu może okazać się doskonałym sposobem na lokatę kapitału. W realizacji tego zamierzenia pomoże znany na całym świecie koncern turystyczny TUI, którego ekskluzywnym partnerem jest RENT. Interesującym rozwiązaniem może być częściowy wynajem, na przykład w trakcie sezonu wakacyjnego, czy podczas nieobecności właściciela.