Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Wyjątkowa działka ze stawem i dostępem do rzeki

na SPRZEDAŻ

399.999 zł
47 PLN/m2
8600 m2

STEPNICZKA

Wyjątkowa działka ze stawem i dostępem do rzeki .Działka położona w głębi za zabudowaniami mieszkalnymi w otoczeniu pięknej zieleni w połowie wsi Stepniczka. Teren działki idealnie nadaje się wielkością na budowę dwóch domów mieszkalnych mimo iż na chwile obecną wydane sa warunki zabudowy na jeden dom parterowy z użytkowym poddaszem wraz z garażem. Dach spadzisty między 30 a 45 stopni nachylenia, wysokość do kalenicy do 10 m, a pow zabudowy do 20% pow. działki, reszta czynna biologicznie. Wybudowany dom posadowiony na działce prawie nie będzie widoczny z drogi głównej wiodącej dalej do Kopic, co daje idealna enklawę spokoju. Polecam dla ludzi chcących zamieszkać w spokojnym małym mieście z bezpośrednim dostępem do wody. W Stepnicy, dolegającej do Stepniczki, znajduje sie piękna marina, plaża z molem, wyposażona we wszelkie atrakcje, sieć sklepów, aptek i przychodni jak w każdym mieście. W mieście również szkoła podstawowa i gimnazjalna z nowo wybudowana salą gimnastyczną. Bardzo dobrze rozwiązana komunikacja busową łącząc Świnoujście, Stepnicę, Goleniów i Szczecin!
Polecam klientom chcących mieszkać nad  własnym stawem, móc łowić ryby w wyjątkowo czystej rzece Gowienicy ,w otoczeniu  zieleni. !!!
Odległość do Szczecina 53 km, a do Goleniowa 20 km.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3387/7376/OGS

notatnik