Kontakt do maklera

ADRIANNA GZYL
ADRIANNA GZYL
tel.: +48 572 030 838

Napisz do mnie

notatnik

Nad morzem

na SPRZEDAŻ

3.600.000 zł
13.793 PLN/m2
261 m2

GRZYBOWO

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana budynkiem restauracyjno - pensjonatowym.
Lokalizacja:
Grzybowo k. Kołobrzegu. Budynek położony przy jednym z głównych wejść na plażę, w pobliżu ścieżki rowerowej Kołobrzeg – Mrzeżyno, zaledwie 100 m od plaży.
Działka:
Teren równy, częściowo ogrodzony. Powierzchnia – 605 m2. Kształt prostokąta o wymiarach 40 m x 15 m.
Uzbrojenie:
Kanalizacja, wodociąg, prąd.
Budynek:
Budynek dwukondygnacyjny wykonany w technologii tradycyjnej, murowanej oddany do użytku w 2014 r. Przełożony dachem wielospadowym, pokrycie dachu – dachówka ceramiczna. Powierzchnia zabudowy wynosi 151 m2. Powierzchnia użytkowa wynosi 261 m2. Na parterze budynku zaprojektowano lokal gastronomiczny o powierzchni 132 m2, który składa się z sali sprzedaży, dwóch w.c. dla gości, bufetu, dwóch niewielkich magazynków dla napoi oraz produktów suchych, pomieszczenia chłodni (na sezon letni jest dodatkowa chłodnia zewnętrzna), szatni z w.c. dla personelu, przygotowalni, kuchni, zmywalni oraz korytarza. Z kolei na piętrze do dyspozycji są trzy apartamenty dwupokojowe z łazienkami, dwa apartamenty jednopokojowe z łazienkami, korytarz, pomieszczenie biurowe oraz w.c. Do wszystkich apartamentów przynależą balkony.
Na parterze znajduje się jeszcze pomieszczenie kotłowni z osobnym wejściem. Zasilanie w ciepło oraz ciepłą wodę z pieca na eco – groszek/ koks. W lokalu zastosowano dwa rodzaje sposobu ogrzewania: wodne podłogowe oraz kominek z rozprowadzeniem ciepła. Na piętrze, dla pokoi - grzejniki panelowe.
Działalność:
Głównym przedmiotem działalności jest prowadzenie lokalu gastronomicznego, uzupełniającym wynajem pokoi. Lokal jest w stanie przyjąć jednorazowo do 40 klientów w sezonie zimowym. W sezonie letnim powiększany jest o letni ogródek dając możliwość przyjęcia łącznie ok. 140 klientów. Z kolei w zakresie działalności pensjonatowej jednorazowo można przyjąć 12 osób. Działalność prowadzona całorocznie.
Doskonała lokalizacja oraz jakość prowadzenia biznesu powoduje, że jest to przedsięwzięcie o wysokiej stopie zwrotu z inwestycji.
Sprzedaż wraz z całym wyposażeniem.
Kupujący zwolniony z prowizji dla biura.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 216/7376/OLS

notatnik