wyszukaj ofertę

Znaleźliśmy 19 ofert

Działki na sprzedaż Stargard

Stargard, jeszcze do niedawna Stargard Szczeciński jest miastem z wielowiekową tradycją, która wytworzyła u mieszkańców silną przynależność i świadomość terytorialną. Decyzją władz, od 2015 roku nazwa urzędowa miasta, położonego na granicy Niziny Szczecińskiej oraz Pojezierza Pomorskiego to Stargard. Miasto z licznymi zabytkami stylu gotyckiego oraz barokowego słynie z urokliwego Starego Miasta oraz zadbanych parków, pieszych szlaków oraz rozbudowanej infrastruktury. Stargard jest miejscem doskonale skomunikowanym zarówno z zachodnią częścią województwa (dogodny dojazd do Szczecina) oraz wschodnią i dalej w kierunku Gdańska. Sieć placówek edukacyjnych, medycznych, kulturalnych oraz sportowych zachęca do komfortowego życia w obrębie miasta. Park przemysłowy podnosi poziom zatrudnienia w powiecie, co sprawia, że osiedlenie się w Stargardzie to duże możliwości znalezienia pracy z jednocześnie łatwym i szybkim dojazdem.

Wśród naszych ofert sprzedaży działek budowlanych znajdziecie zarówno działki na sprzedaż w Stargardzie, jak i w jego bezpośrednim sąsiedztwie. To oferty odpowiednie dla inwestorów prywatnych, jak i deweloperów. Stargard – czyli miasto z potencjałem, tradycją i możliwościami rozwoju – przyciąga wielu klientów chcących zamieszkać w nowym budownictwie. Tereny inwestycyjne w Stargardzie są znakomicie skomunikowane. Posiadają dostęp do drogi publicznej. Praktycznie każda oferowana działka na sprzedaż w Stargardzie, z przeznaczeniem pod budowę jednorodzinną jest: zadbana, położona na płaskim i równym terenie, a do tego często ogrodzona, z dostępem do mediów. Nasze działki możecie zakupić w korzystnych cenach, bez konieczności dodatkowych inwestycji w ich uzbrajanie, itp. Każda działka na sprzedaż w Stargardzie ma określone przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania terenu, który w Stargardzie uwzględnia specyfikę, styl i rozwój miasta. Zakup działki budowlanej w Stargardzie to doskonały wybór. Zapraszamy więc do kontaktu z nami.


notatnik

Działka usługowa

Wyjątkowa działka budowlana objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Działka usytuowana w drugiej linii zabudowy z tzw.własnym wjazdem do działki. Działka położona na łagodnym stoku z przepięknymi widokami , w otoczeniu lasów sosnowych. Działka przeznaczona jest w planie pod tereny usług komercyjnych i publicznych służących zaspakajaniu potrzeb ludności , parkingiem, garażem. Plan wyklucza natomiast na terenie działki budowę warsztatów samochodowych, blacharskich, i lakierniczych, budowę stacji obsługi samochodów ciężarowych oraz obiektów rzemiosła produkcyjnego. Na chwile obecną działka obsadzona jest sadem, który to można usunąć bez zbędnych pozwoleń na wycinkę drzew. Naprzeciwko wjazdu do działki zlokalizowany jest przystanek autobusowy. Tarnówko- to wieś usytuowana na trasie Goleniów- Stargard , oddalona od Goleniowa tylko 4 km i stanowiąca tzw. "sypialnię Goleniowa. " To super propozycja w ofercie działek wokół Goleniowa dla ludzi z inwencją, którzy chcieli by stworzyć swoje własne miejsce pracy miejsce pracy !!! Ein einzigartiges Baugrundstück, das von einem Bebauungsplan abgedeckt wird. Das Grundstück befindet sich in der zweiten Gebäudezeile mit dem sogenannten eigenen Zugang zum Grundstück. Das Grundstück liegt an einem sanften Hang mit herrlicher Aussicht, umgeben von Pinienwäldern. Das Grundstück ist für kommerzielle und öffentliche Dienstleistungen konzipiert, die den Bedürfnissen der Bevölkerung gerecht werden und die Möglichkeit bieten, mit der Tätigkeit, dem Parken und der Garage zusammenhängenden Wohnungen zu verbinden. Der Plan schließt jedoch den Bau von Kfz-, Klempner- und Malerwerkstätten, den Bau von LKW-Tankstellen und Produktionsstätten auf dem Grundstück aus. Derzeit ist das Grundstück mit Obstplantagen bepflanzt, die ohne unnötige Genehmigungen für das Fällen von Bäumen entfernt werden können. Gegenüber dem Eingang zum Grundstück befindet sich eine Bushaltestelle. Tarnówko ist ein Dorf an der Goleniów-Stargard-Route, nur 4 km von Goleniów entfernt und bildet das sogenannte "Golenióws Schlafzimmer." Dies ist ein großartiges Angebot im Angebot von Grundstücken in der Umgebung von Goleniów für Menschen mit Erfindergeist, die ihren Arbeitsplatz zu Hause haben wollen

92.000 PLN
2400 m2
CZYTAJ DALEJ